22.11.2016
ReCyklace
ReHumor
ReProjekty
ReSoutěže

Byli jsme na koncertě Wohnout, pěkně se prohnout!

Když jsem jako dospívající kluk poslouchal Wohnouty, toužil jsem jít na jejich koncert. Leč kapela je z Vyžlovky a já jsem pubertu trávil v jednom velmi malém městě u hranic s Německem, a tak jsem měl, bohužel, smůlu…

Až díky Samosebou.cz se mi povedlo tento ostudný rest napravit – daleko za věkem puberty s komplexem Petra Pana na krku.V úterý 16. 11. jsem si oblékl svou mladistvou bundičku (naštěstí jsem z ní nevyrostl), načísl patku a vyrazil s Danielou (mojí kolegyní) do Malé sportovní haly na pražském Výstavišti.

 

 

Po vstupu do prostor jsem naznal, že sál je adekvátně temperován, leč začínající podzim se výrazně projevil na humiditě podlahy a my v neadekvátním obutí ztráceli onu pověstnou „půdu pod nohama“, než bys řekl „Svaz českých bohémů“.
Předkapela THiS žhavila návštěvníky svou tvorbou i coververzemi oblíbených a nikdy nestárnoucích hitů a splnila svou roli na jedničku. Možná i s hvězdičkou.

 

 

 

 

Po přestávce, kterou jsme s Danielou vyplnili obhlížením prostor, úvahami na téma „jsme poprvé v životě na Wohnoutech“ a povídáním o našich životech, jsme se jich konečně dočkali!
Bratři Homolové a jejich věrní kamarádi nastoupili!

 

 

 

Publikum se jalo od první písničky freneticky zpívat všechny texty. Já jsem se k nim připojil u mého oblíbeného Gastrosexuála (viz předělávka pro samosebou.cz – zde).
Krátkou výplň mezi tanečky v plné hale jsme strávili milou povinností – fotografováním s „Daňýkem“. Jestli ho neznáte, tak vězte, že tenhle nejroztomilejší medvídek je hlavním správcem a prodejcem kapelního merche. Ikona. Neodmyslitelná součást života v dodávce.

 

 

 

Po libé kratochvíli jsme se navrátili zpět mezi publikum a odtancovali si na velmi stísněných prostorách (už jsem říkal, že bylo plno? Říkal!) zbytek setu.
Pokud se Wohnouti objeví ve vašem okolí, neváhejte a bez váhání na ně vyrazte! Scénografie, zvuk i kvalita kapely se za 20 let nijak nezměnily. Nebo… změnily, a spíše k lepšímu.

A nezapomeňte se vyfotit s Daňýkem! Čekají vás za to skvělé ceny! Jak na to se dozvíte zde.

Doporučují tři redaktoři ze dvou přítomných na koncertě.

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail to someone
Sdílet
štítky
Nejčtenější články
Moderátorka, scénaristka a recyklátorka...
25.04.2017
Přečtěte si reportáž z unikátního workshopu...
26.04.2017
Po Kláře Vytiskové, Katovi nebo Kuřeti v podvazkách tady dnes máme herce Kryštofa Hádka...
11.04.2017
štítky
Další z této kategorie
Všechny související
Nebojte se, bude to sice opravdu Hrůza, ale taky hrozně fajn zážitek.
25.04.2017
Moderátorka, scénaristka a recyklátorka...
25.04.2017
Plastové tašky budou už jen za peníze!
25.04.2017