11.04.2017
ReCyklace

#RECYKLACELEBRITY 4: KRYŠTOF HÁDEK

5 třídicích kontejnerů na odpad – 5 otázek a odpovědí – to jsou RECYKLACELEBRITY! Po Kláře Vytiskové, Katovi nebo  Nině aka Kuřeti v podvazkách tady dnes máme herce Kryštofa Hádka, kterého znáte z oceňovaných filmů jako je Svěrákův Tmavomodrý svět nebo Kobry a užovky. V současné době kromě filmů a televizních seriálů hraje v pražském divadle Studio DVA a mimo jiné, svůj hlas propůjčuje voiceoverům videí Samosebou.cz!

 

 

Třídíš aktivně odpad?

Ano, třídím aktivně.

Co třídíš a co netřídíš a proč?

Snažím se třídit všechno. Ale stává se mi, že třeba nevím. Já vlastně dodnes nevím, kam patří plechovka. Jestli to je plast nebo jestli patří do smíšeného. Ale doufám, že se to od vás dozvím (smích). 

Máš nějaký tip, rituál nebo rutinu? Nebo třídíš tzv. na doraz, až když se doma nemáš kam hnout a uděláš jednou za čas velkou akci?

Je pravda, že když už to doma přetejká, tak to odnáším (smích). A rituál mám ten, že do igelitek třídím plast a do papírových tašek třídím papír a pak to nemusím jednotlivě z tý tašky vyhazovat. A nejradši třídím krabice, ty jsou super.

Od kdy a proč třídíš?

Třídím už dlouho. Asi od dvaceti. A třídím, protože mi je nelibý, když se různý plasty koupou v moři a válí všude možně.

Na čem právě teď pracuješ?

Chystám seriál Vzteklina v Český televizi a na podzim chystáme premiéru nový hry v divadle Studio DVA. Jmenuje se to “Věra”, napsal to Petra Zelenka a režíruje to Alice Nellis.

P.S. Samosebou, že se od nás, Kryštofe, dozvíš, jak na ty plechovky. Plechovky jsou hliníkové a dají se také pohodlně vytřídit. Nejlíp uděláš, když je vyvezeš na výlet do sběrného dvora! Více se, Kryštofe a vy ostatní, můžete dozvědět tady.

Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail to someone
Sdílet
štítky
Nejčtenější články
Moderátorka, scénaristka a recyklátorka...
25.04.2017
Přečtěte si reportáž z unikátního workshopu...
26.04.2017
Po Kláře Vytiskové, Katovi nebo Kuřeti v podvazkách tady dnes máme herce Kryštofa Hádka...
11.04.2017
štítky
Další z této kategorie
Všechny související
Nebojte se, bude to sice opravdu Hrůza, ale taky hrozně fajn zážitek.
25.04.2017
Moderátorka, scénaristka a recyklátorka...
25.04.2017
Plastové tašky budou už jen za peníze!
25.04.2017